Izvor: Radio 021, 30.Jan.2020, 13:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Medicinska sestra u Nemačkoj davala morfijum bebama
Nemačka policija uhapsila je medicinsku sestru Univerzitetske bolnice u Ulmu zbog sumnje da je davala morfijum bebama.
Reč je o pet beba koje su sve za posledicu imale disajne probleme opasne po život.
Osoblje bolnice brzo je reagovalo i nadležni kažu da se ne očekuje da će deca starosti između jednog dana i jednog meseca u to vreme, pretrpeti permanentno oštećenje zdravlja.
Lekari su pronašli tragove morfijuma u urinu beba i obavestili policiju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Istražitelji su ispitali zaposlene i zaključili da je lek deci dat sigurno u noćnoj smeni 20. decembra.
Ona je uhapšena, rekao je tužilac Kristof Ler, dodavši da ona negira da je bebama dala morfijum.
Sudija je naložio da ostane u pritvoru zbog mogućih optužbi za pokušaj ubistva.
Autor: Tanjug
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
HOROR Medicinska sestra davala BEBAMA MORFIJUM
Izvor: Blic, 30.Jan.2020
Nemačka policija uhapsila je medicinsku sestru Univerzitetske bolnice u Ulmu zbog sumnje da je davala morfijum bebama.













