Izvor: Kurir, 29.Jan.2011, 19:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MALOLETNICU PRIMORAVAO NA PROSTITUCIJU
NOVI SAD - Dragan M. (37) uhapšen je zbog sumnje da je primoravao na prostituciju jednu maloletnicu, saopštila je novosadska policija.
Dragan M. koji je osumnjičen za trgovinu ljudima će, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu.
U odvojenom saopštenju policija je navela da je uhapsila Aleksandra S. (26) koji je osumnjičen da je prilikom pokušaja pljačke jedne prodavnice nožem teško ranio jednu osobu.
On je uhapšen juče uz pomoć građana posle teške krađe u kojoj je oteo torbu jednoj Novosađanki.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











