Kup Srbije: Vojvodina slavila u Pančevu

Izvor: Radio 021, 20.Sep.2017, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije pošto su danas u Pančevu savladali trećeligaša Dinamo rezultatom 2:1.

Novosađani su, pred oko 1.500 gledalaca na gradskom stadionu, došli u vođstvo autogolom Nedučića u 16. minutu, izjednačio je Jovanić u 39. minutu, da bi u pobedu gostima doneo Cebara u 68. minutu.

U ostalim mečevima:

Javor - Sinđelić 2:0

Budućnost Dobanovci - Voždovac 3:3 (penalima 4:2)

Rtanj - Partizan

Utakmice osmine finala na programu su 25. oktobra, a protivnici će naknadno biti određeni žrebom. Trofej brani Partizan.

Autor: 021.rs