Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Maj.2010, 14:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Konferencija "Snaga medija u našim rukama" na FTN
NOVI SAD - U svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu 11. maja sa početkom od 11 časova biće održana konferencija sa temom "Snaga medija u našim rukama".
Ideja organizatora konferencije, studenata Usmerenja za inžinjerstvo i menadžment medija Fakulteta tehničkih nauka, je da kroz teme kao što su "snaga medija", "snaga informativnog programa", "politički talk show", "tabloidizacija medija", "snaga reality programa" ukažu na značaj medija u celom društvu, naročito >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u multikulturalnoj sredini kao što je Vojvodina.
Predavači će biti eminentne ličnosti iz elektronskih i štampanih medija: Nataša Miljković (RTS), Zoran Baranac (TV FOX), Rastislav Durman (LINK), Slavko Beleslin (TV PINK), Oto Sakalaš (RTV), Aleksandar Filipović (RTV), Ivan Zeljković (Advantage produkcija), Aleksandar Jovanović (PRESS), Saša Lekić (Radio SAJAM) i Peđa Terzin (Radio AS FM).
Kako navode organizatori održavanje konferencije ima za cilj "da kroz različita predavanja ljudi koji imaju moć medija u svojim rukama, doprinese upoznavanju sa značajem i snagom medija u oblikovanju čitavog društva i kreiranju njegove budućnosti putem uticaja na sadašnji trenutak".
Inače, Usmerenje za inženjerstvo i menadžment medija FTN osnovano je 2006. godine kao multidisciplinaran studijski program koji objedinjuje znanja iz oblasti inženjerstva, menadžmenta i medija.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











