Izvor: Radio 021, 22.Jul.2017, 15:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kombi sleteo s puta i usmrtio biciklistu na Čeneju
Šezdesetosmogodišnji muškarac poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 12.30 časova u Partizanskoj ulici na Čeneju dok je vozio bicikl.
Lekarska ekipa mogla je samo da konstatuje smrt na licu mesta, navodi doktorka Olivera Glumac za 021.rs .
Prema nezvaničnim informacijama, do nesreće je došlo nakon što je vozač kombija jedne kurirske službe sleteo sa puta i udario biciklistu. Kombi je tom prilikom oborio i banderu.
Više informacija znaće se nakon uviđaja policije.
Autor: 021.rs
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












