Ko ne plati gas neće imati grejanje ove zime

Izvor: Novine novosadske, 10.Okt.2012, 10:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko ne plati gas neće imati grejanje ove zime

gas grejanjeU DP “Novi Sad – gas” spremaju tužbe koje će ove nedelje stići na adrese oko 2.000 potrošača i poručuju da niko od njih neće ući u novu grejnu sezonu dok ne izmiri dugovanja.
Ukupni dug domaćinstava za gas premašio je 500 miliona dinara, a prema rečima portparolke ovog preduzeća >> Pročitaj celu vest na sajtu Novine novosadske << Sanje Zrnić svake godine je sve veći.
Ekipe “Novi Sad – gasa” svakodnevno isključuju neplatiše, a trenutno su na tapetu samo individualni potrošači, to jest, oni koji žive u kućama. U ovom preduzeću objašnjavaju da zgrade imaju jedan priključak za sve stanove, tako da se ovi stambeni objekti sa sistema isključuju tek kada više od 51 odsto vlasnika stanova ima neizmirena dugovanja.
U predstojećoj grejnoj sezoni “Novi Sad gas” ukida odloženo plaćanje za isporučeni gas. Razlog je odluka “Srbijagasa” da tom preduzeću takođe fakturiše iznos mesečne potrošnje.
Nov način naplate počinje od 1. novembra.

Nastavak na Novine novosadske...



Povezane vesti

Ko ne plati gas, neće imati grejanje ove zime

Izvor: Radio 021, 10.Okt.2012

U DP "Novi Sad - gas" spremaju tužbe koje će ove nedelje stići na adrese oko 2.000 potrošača i poručuju da niko od njih neće ući u novu grejnu sezonu dok ne izmiri dugovanja.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.