Izmena autobuskih trasa zbog polumaratona

Izvor: Radio 021, 27.Mar.2015, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izmena autobuskih trasa zbog polumaratona

Zbog Novosadskog polumaratona, koji se održava u nedelju 29. marta, pojedini autobusi GSP menjaju trase.

Linije 1 i 8:

U smeru prema Limanu autobusi iz Fruškogorske ulice skretaće desno u ulicu Narodnog fronta, zatim desno na Bulevar oslobođenja, odakle će skretati desno na Bulevar cara Lazara i Fruškogorsku ulicu. Odatle će nastavljati postojećom trasom.

Do sledećeg polaska autobusi će čekati na stajalištu Narodnog fronta – Fruškogorska.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << />
Linija 6:

Autobusi će u smeru Adice - Podbara iz Jevrejske ulice skretati levo u Uspensku ulicu, odakle će ulaziti na terminal u Šafarikovoj. U smeru Podbara - Adice će sa terminala u Šafarikovoj ulici autobusi skretati u Jevrejsku i dalje nastavljati postojećom, redovnom trasom.

Autobusi na linijama 11A i B neće saobraćati tokom polumaratona, tj. od 11 do 13.30 časova.

Na izmenjenim delovima trase, linije 1, 6 i 8 koristiće postojeća stajališta drugih linija.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.