Fudbaler udario devojku, kazna za oboje

Izvor: Radio 021, 27.Feb.2017, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler udario devojku, kazna za oboje

Fudbaler Atletiko Madrida Lukas Ernandes osuđen je na 30 dana društveno-korisnog rada u narednih šest meseci, nakon što je navodno udario devojku.

Madridski sud je takođe osudio i njegovu bivšu devojku na 31 dan društveno-korisnog rada zbog "porodičnog nasilja".

Sud je ustanovio da su Ernandes i njegova bivša devojka u svađi 3. februara razmenili udarce i ogrebotine i da su zbog toga osuđeni na društveno-koristan rad.

Lukas Ernandes koji igra na poziciji štopera smatra se jednim od najperspektivnijih fudbalera Atletika.

Autor: agencije

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.