FOTO: Naredne nedelje završetak obnove dela Kaća

Izvor: Radio 021, 23.Mar.2017, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Naredne nedelje završetak obnove dela Kaća

Sanacija saobraćajnih površina u radnoj zoni u naselju Kać trebalo bi da bude gotova sledeće nedelje.

Radi se Ulica Delfe Ivanić, koja je veza između puta M-7 Novi Sad - Zrenjanin i ulaska u Kać iz drugog pravca. Ova ulica je rađena po zahtevu građana, odnosno MZ "Kać".

"Karakteristična je po tome da se u većem delu tu nalaze i privrednici, ne samo domaćinstva i naznačeno je da je nedovoljno i nekvalitetno uređena. Za nekoliko dana, kada svi radovi budu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << završeni, to će biti jedna moderna, potpuno rekonstruisana saobraćajnica sa kolovoznom trakom, biciklističkom stazom i trotoarom", rekao je prilikom obilaska radova gradonačelnik Miloš Vučević.

Rekonstrukcija Ulice Delfe Ivanić ukupne dužine od oko 895 metara obuhvatala je izgradnju asfaltnog kolovoza širine pet metara, biciklističke staze širine dva metra i trotoar širine 1,60 metara.

Za sada je izgrađena kolovozna konstrukcija sa obostranim oivičenjem i radi se habajući sloj, iskopani su upijajući kanali, izgrađena pešačka i biciklistička staza i u toku je postavljanje saobraćajne signalizacije.

Radove su finansirali Republika i Grad, a vrednost radova je 37,5 miliona dinara.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.