Izvor: Radio 021, 27.Jun.2019, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Druženje ljubitelja hiphop muzike sutra u Kulturnom centru Lab

Druženje ljubitelja hiphop muzike i povezanih subkultura održaće se sutra, 28. juna, u organizaciji Udruženja Streetwise Novi Sad, u Kulturnom centru Lab.

Događaj počinje u 16 časova, u dvorištu Kulturnog centra Lab, kada će se predstaviti grafiti umetnici Aleksandar Bunčić i Damir Camba, potom će biti organizovano

takmičenje u fristajl repovanju i brejkdensu.

Druženje ljubitelja urbanog zvuka će se nastaviti u večernjim satima, uz nastupe nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << poznatih novosadskih muzičara i dj-jeva, kao što su Hain Teny kolektiv, Shpira, Petar Marinović, Banzae i Kick Kong.

Od 16 do 20 časova ulaz je slobodan, a nakon toga će se naplaćivati donacija u iznosu od 200 dinara.

Više o događaju saznajte putem fejsbuka. 

Udruženje Streetwise Novi Sad je sastavljeno od ljubitelja ekstremnih sportova, umetnosti i urbane kulture, a članovi udruženja se već skoro dve decenije profesionalno bave, stvaralačkim, umetničkim i zabavnim delatnostima u gradu.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.