Izvor: Radio 021, 21.Jun.2016, 09:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Drama u centru Briselu, uhapšen muškarac opasan eksplozivom
Šoping centar u Briselu evakuisan je jutros nakon dojave o bombi, a uhapšen je jedan muškarac koji je bio opasan eksplozivom.
Incident se dogodio u Siti2 tržnom centru u samom centru belgijske prestonice, javili su lokalni mediji.
Ovo područje je bilo zatvoreno, a snage bezbednosti su odmah stigle na teren. Saobraćaj u obližnjem Bulevaru je blokiran, kao i u obližnjoj Rogier metro stanici.
Belgijski premijer Šarl Mišel je rekao da je situacija veoma ozbiljna i sazvao je krizni sastanak.
Autor: agencije
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




