Izvor: Glas javnosti, Beta, 06.Feb.2010, 16:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deo Novog Sada bez struje zbog nevremena
NOVI SAD - Delovi Novog Sada ostali su jutros bez struje zbog nevremena. Nevreme je izazvalo kvar na prenosnoj mreži, pa je transformatorska stanica "Novi Sad 5" ostala bez napona, saopštila je Elektrovojvodina.
Kako se navodi, u toku dana očekuje se da radnici Elektromreže Srbije saniraju kvar, a do tada će Elektrovojvodina, gde god je to moguće, potrošače snabdevati iz alternativnih pravaca, a prioritet će biti Klinički centar Vojvodine i toplana.
- Ukoliko nevreme >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << potraje, mogućnost da se nađe van funkcije još neki od objekata se povećava. Zato molimo kupce za strpljenje, jer će ekipe Elektrovojvodine, gde god se desi kvar na našoj mreži, uložiti sve napore da oni budu prevaziđeni - navodi se u saopštenju.





