Izvor: Radio 021, 25.Mar.2019, 18:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deep Purple krajem godine ponovo u Srbiji
Jedan od najvećih rok bendova Deep Purple održaće koncert u Beogradu, 6. decembra u Štark areni, najavili su organizatori.
Ulaznice su u prodaji od 29. marta na blagajni Štark arene, na svim prodajnim mestima Tiketvisiona i na sajtu Arene.
Ljubitelji tvrdog zvuka će imati jedinstvenu priliku da čuju hitove rok velikana, među kojima su i "Fireball", "Bloodsucker", "Strange Kind Of Woman", "Space Truckin'", "Johnny's Band", "Uncommon Man", "The Surprising", "Lazy" >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << i mnogi drugi.
Deep Purple je jedan od najuticajnijih hard rok sastava svih vremena. Bend je nastao u Hertfordu 1968. godine i od tada je uticao na brojne rok i metal bendove.
Deep Purple je više puta gostovao u Beogradu, prvi put 1975. godine u dvorani Pionir, a poslednji put 2014, pred više od 10.000 ljubitelja rokenrola u Areni.
Autor: Fonet
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.








