Čak pet saobraćajnih nezgoda juče u Novom Sadu

Izvor: Radio 021, 26.Avg.2015, 08:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čak pet saobraćajnih nezgoda juče u Novom Sadu

Ekipe Hitne pomoći juče su intervenisale zbog čak pet saobraćajnih nezgoda.

Kako za 021 kaže doktorka Mirjana Bursać, pet osoba je lakše povređeno.

Oko 8.20, u udesu na Bulevaru cara Lazara, 44-godišnja žena zadobila je povrede glave i noge.

U ulici Kornelija Stankovića, oko 11 časova, dogodila se nezgoda u kojoj je povređen 64-godišnji muškarac, dok je nešto pre 12 sati na putu prema Kaću došlo do sudara u kojem je povređena 28-godišnja >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << devojka.

Na uglu Bulevara Evrope i Futoškog puta, oko 15 časova, povređen je muškarac star 74 godine, a oko sat vremena kasnije u ulici Janka Veselinovića povrede je u udesu zadobio 52-godišnji muškarac.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.