Izvor: Vesti-online.com, 19.Jan.2010, 17:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bračni par uhapšen zbog trgovine ljudima
Novosadska policija uhapsila je bračni par Branislava S. (37) i Nadu S. (28) iz Žablja, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo trgovine ljudima, kojima je istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu posle saslušanja odredio pritvor, saopštila je danas Policijska uprava u Novom Sadu.
Krivična prijava tereti osumnjičenog Branislava da je od 2002. do 2009. godine, koristeći odnos zavisnosti i teške prilike oštećenih, vrbovao dve devojke, od koji je jedna bila maloletna, da se prostituišu.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







