Izvor: Radio 021, 08.Nov.2009, 10:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
15 uhapšenih zbog prevara sa gorivom
Policija je uhapsila 15 osoba zbog sumnje da su prevarama oštetili Rafineriju Novi Sad za 15 miliona dinara u poslednjih šest meseci. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je da su među uhapšenima radnici obezbeđenja rafinerije, vlasnici privatnih preduzeća i benzinskih pumpi.
DAČIĆ: Uhapšeno 15 ljudi zbog prevara u rafineriji
Izvor: Danas, 07.Nov.2009, 01:00
Policija je uhapsila 15 osoba zbog sumnje da su prevarama oštetili Rafineriju Novi Sad za 15 miliona dinara u poslednjih šest meseci, potvrdio je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić. On je rekao da su uhapšeni u trenutku vršenja krivičnog dela. „Ova akcija je nastavak borbe protiv organizovanog...
Italija: 3.600 mafijaša uhapšeno za 18 meseci
Izvor: SrbijaNet.rs, 07.Nov.2009
Italijanska policija privela je više od 3.600 osoba povezanih sa mafijom i zaplenila imovinu u vrednosti od 5,6 milijardi evra u toku poslednjih 18 meseci borbe protiv organizovanog kriminala, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Italije Roberto Maroni. "Tokom 18 meseci vlade Silvija
Oštetili Rafineriju nafte u Novom Sadu za 15,6 miliona dinara
Izvor: Capital.ba, 07.Nov.2009
BEOGRAD, U više gradova Srbije uhapšeno je u petak 15 članova organizovane kriminalne grupe zbog sumnje da su zloupotrebom službenog položaja, primanjem i davanjem mita i falsifikovanjem službenih isprava oštetili Rafineriju nafte Novi Sad za višeod 15.600.000 dinara (oko 160.000 evra), saopšteno...





