Najsmešniji lapsusi srpskih selebritija!

Izvor: Poznati.info, 07.Okt.2012, 03:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Najsmešniji lapsusi srpskih selebritija!

Uvek je dobro podsetiti se nekih smešnih rečenica, posebno ako su se desile nekom drugom. Još ako je taj neko poznata ličnost! U pitanju su tri dame i četiri njihova najzanimljivija lapsusa, koje je ”Alo!” izdvojio samo za vas

Pevačica Viki Miljković je autor nove tablice množenja!

”9 puta 9? 78. Ne. 82!”.

Prihvatamo!

Voditeljka sa Prve televizije napravila >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << je simpatičan lapsus govoreći vesti iz Haga, o stanju Vojislava Šešelja.

Rekla je:”U Haškom tribunalu saopštili su da je njegovo stranje stabilno….”.

Uh, za malo!

Šuška se, u šali, kako su ona i logorska vatra zajedno rođene. Kako je ona žena samo jedan dan starija od Biblije. Prava žena! Preteča svih današnjih starleta, odmah nakon Suzane Mančić.

Ruška je autor predivne rečenice po buđenju, a ona glasi:”Dobro jutro, lepotice!”.

Odmah za tim, sledi izjava koje ćemo se svi dugo sećati, i za sam kraj ove male liste, uzmimo to kao moto dana:”Ja starim kao.. Katedrala. I ubeđena sam da moje vreme tek dolazi”.

Živeli!

Izvor: Alo.rs

Nastavak na Poznati.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.