Izvor: Kurir, 31.Jan.2011, 00:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRADONAČELNIK ĐILAS ČESTITAO ĐOKOVIĆU
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas čestitao je danas Novaku Đokoviću osvajanje titule na Otvorenom prvenstvu Australije.
"Još jedna sjajna pobeda i potvrda tvog velikog rada i talenta. Čestitam ti u ime Beograđana i svoje lično ime na tome što uporno i sa uspehom dokazuješ da je Srbija zemlja koja može da postiže svetski vredne rezultate.
Kao i do sada, i ovoga puta ceo Beograd je bio uz tebe, strepeo i radovao se sa tobom do nove pobede", navodi se u čestitki gradonačelnika Beograda.
Đoković je finalu turnira u Melburnu savladao Britanca Endija Mareja sa 3:0.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















