Forže: Očekujem Đokovića u dublu

Izvor: Blic, 04.Dec.2010, 10:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Forže: Očekujem Đokovića u dublu

Selektor Dejvis kup reprezentacije Francuske Gi Forže izjavio je za francuske medije da očekuje da će u dublu za ekipu Srbije nastupiti Novak Đoković umesto Viktora Troickog.

"Voleo bih da je Novak protiv Simona na terenu ostao malo duže, da je naš igrač dobio treći set. Ovako, mislim da će selektor Obradović zameniti Troickog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Đokovićem kako bi zgrabili drugi poen. Novak izgleda sveže i motivisan je pred domaćom publikom, tako da ne vidim zašto ne bi danas igrao sa Zimonjićem u paru", rekao je Forže a prenosi list L'ekip.

On je dodao i da će pronaći način kako da motiviše svoje igrače Mikela Lodru i Arnoa Klemona za današnji dubl.

"Reći ću im da rade ono što bi svako činio na njihovom mestu. Da napadaju i daju sve od sebe da dođu do drugog poena. Imaće podršku naše publike sa tribina, koja se i juče pokazala kao dodatni igrač. Njih dvojica moraju da ostanu fokusirani na terenu, samo mislim da imaju toliko iskustva da nema potrebe da im pričam satima o tome šta ih čeka", izjavio je Forže.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.