Izvor: Sportal.rs, 13.Sep.2011, 04:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković vlada Njujorkom
Kakva noć za Novaka Đokovića. Najbolji svetski i srpski teniser došao je do novog trofeja ove sezone, desetog u ovoj sezoni, a četvrtog gren slema u karijeri.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Đoković: Trijumf je plod truda i maksimalne posvećenosti
Izvor: Economy.rs, 13.Sep.2011
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je do trećeg gren slem trofeja ove godine i četvrtog u karijeri došao zahvaljujući trudu i maksimalnoj posvećenosti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




