Đoković već zaplesao u Njujorku

Izvor: Sportal.rs, 24.Avg.2014, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković već zaplesao u Njujorku

Prvi teniser sveta Novak Đoković i šampion US Opena iz 2011. godine bio je akter 19. izdanja "Artur Eš dana za decu" koji je održan na centralnom terenu teniskog kompleksa u Kvinsu u Njujorku dva dana pred početak poslednjeg gren slem turnira sezone.

Pored srpskog asa učesnici ove >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << tradicionalne manifestacije zabavnog karaktera bili su i Serena Vilijems, Endi Mari, Viktorija Azarenka, Džek Sok, zatim fitnes trener i koreograf Šon Tomson, pevači Hanter Hejes, Medison Bir i drugi.

Đoković je tokom programa igrao tenis sa mladim nadama i zajedno sa kolegama i ostalim učesnicima zabavljao publiku. Srpski teniser je posebno uživao dok je plesao uz posebnu koreografiju, imao je i sjajnu podršku publike, a šou Đokovića na terenu pre početka takmičenja možete da pogledate OVDE.

(Foto: Beta/Andy Kropa/Invision/AP)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.