Đoković preko Ferera do polufinala Šangaja

Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Okt.2014, 17:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković preko Ferera do polufinala Šangaja

Prvi teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju pošto je danas savladao Španca Davida Ferera sa 6:4, 6:2

Prvi reket Srbije ni danas nije bio impresivan, kao što je bio u fenomenalnom finalu Pekinga prošle nedelje kada je "oduvao" Tomaša Berdiha sa 6:0, 6:2, ali je i sa takvim načinom igre pronašao ključ za Ferera, pobedivši ga 13. put u karijeri, u 18 odigranih mečeva.

Ðoković je u oba seta napravio brejk na istom mestu >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << - u prvom gemu, s tim što je u drugom delu igre ubrzao igru, "naštelovao nišane" i oduzeo servis Frereu u sedmom gemu, da bi ga potom rutinski matirao svojim servisom.

Najbolji srpski teniser igraće u polufinalu protiv uspešnijeg iz duela u kojem se u nastavku današnjeg programa sastaju Švajcarac Rodžer Federer i Francuz Žilijen Beneto.

Ðoković protiv Federera ima negativan skor - 17:18, dok protiv Benetoa vodi u međusobnim duelima sa 6:1.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.