Izvor: N1 televizija, 28.Sep.2018, 13:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković ne igra u Pekingu
Najbolji srpski teniser Novak Đoković neće učestvovati na turniru iz serije 500 u Pekingu, nevanično saznaje Sport klub.
Treći igrač sveta je odlučio da preskoči takmičenje u kineskoj prestonici koje počinje u ponedeljak, a na teren bi trebalo da se vrati na mastersu u Šangaju.
Inače, Đoković je apsolutni rekorder po broju osvojenih titula u Pekingu sa šest pehara. >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija <<
Srbin na ATP listi za vodećim Rafaelom Nadalom, koji zbog povrede kolena neće braniti trofej, zaostaje 2.315 bodova, a da je igrao u Pekingu mogao je već posle Šangaja da se vrati na prvu poziciju.
U Pekingu će igrati Huan Martin del Potro, Aleksandar Zverev, Endi Mari, Grigor Dimitrov... a mečeve pratite na kanalima Sport kluba.
.@TipsarevicJanko: U aprilu sam rekao da će @DjokerNole opet biti broj 1 https://t.co/7qynMLIEMZpic.twitter.com/C2C8GOOnmm
Pogledaj vesti o: Tenis
NOVAK ĐOKOVIĆ NE IGRA U PEKINGU: Najbolji srpski teniser preskače Masters u kineskoj prestonici
Izvor: Kurir, 28.Sep.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković neće učestvovati na turniru iz serije 500 u Pekingu.










