Izvor: Vesti-online.com, 01.Avg.2011, 13:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković TV zvezda u Americi
Prvi reket sveta, srpski teniser Novak Đoković gostovaće 2. avgusta kod jednog od napopularnijih tv voditelja Džeja Lenoa, dok će dan kasnije učestvovati u najpopularnijoj tok-šou emisiji na zapadnoj obali SAD, kod Konana O'Brajena.
Vreme provedeno u Los Anđelesu Novak koristi za treninge, ali i razne PR poslove i nove sponzorske ugovore.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
U tu svrhu, Đoković gostovaće 2. avgusta u emisiji kod Džeja Lenoa. Društvo u studiju praviće mu glumica Keti Holms, supruga Toma Kruza.
Sledeće veče Novak će biti deo jedne od najpopularnijih tok-šou emisija na zapadnoj obali SAD, kod Konana O'Brajena.
Dan pre njega, u fotelji kod ovog TV voditelja biće zvezde poput Harisona Forda, Marise Miler, Šakila O'Nila.
Srbi kao Spartanci
Čuveni američki magazin Tenis napravio je simpatično poređenje između svetskih teniskih zvezda i čuvenih holivudskih filmova. Među poređenjima autor je morao da se dotakne i srpskog teniskog čuda, pa je naše uporedio sa Spartancima iz čuvenog blokbastera "300“.
"Godina je 2010. Srpsko-irski Dejvis kup selektor Bogdan Obradović (Bred Pit) i Novak Đoković predvode malobrojni kontingent profesionalaca (Janko Tipsarević, Viktor Troicki, Nenad Zimonjić) s patriotama i navijačima u naporu da savladaju kombinovane snage Amerikanaca, Hrvata, Čeha i Francuza. Nemojte da se prevarite i odete da kupite kokice tokom najbolje scene u filmu u kojoj se Đoković udara pesnicama u grudi, a 300 ljudi ga prate uz poklič ‘Srbija’“, piše popularni teniski magazin.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković je pre pet meseci snimio reklamu za reket HEAD na krilu "oldtajmer" aviona.
Nastavak na Vesti-online.com...








