Četojević progovorio o saradnji s Novakom

Izvor: Vesti-online.com, 23.Sep.2011, 20:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četojević progovorio o saradnji s Novakom

Doktor Igor Četojević, za koga se smatra da je, kao nutricionista, u velikoj meri pomogao Novaku Đokoviću da igrački "eksplodira" ove sezone, u razgovoru za Asošiejted pres rekao je nešto više o periodu koji je proveo u timu svetskog tenisera broj jedan.

"Kad sam pre dve godine gledao Đokovićev meč s Congom na Australijen openu, supruga mi je skrenula pažnju da pati od alergije. Predložila >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << mi je da mu pomognem, jer je moj zemljak", kaže Četojević, nutricionista koji živi na Kipru, i dodaje:

"Prvi naš susret bio je u Splitu, tokom meča Dejvis kupa s Hrvatskom. Tada sam mu objasnio neke proste stvari, kao što je, na primer, da ne treba da priča telefonom dok jede, pošto na taj način ne poštuje hranu. Nole je dobro reagovao, prestao je da povraća. U kineskoj medicini, samopouzdanje kreće upravo iz stomaka".

Od ranije je poznato da je Đoković zbog glutena, na sugestiju Četojevića, iz ishrane izbacio testenine i brzu hranu.

"Naša saradnja se završila nakon Vimbldona, jer je takav dogovor bio. Ostvarili smo cilj i moj posao je bio gotov", objašnjava Četojević.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.