Vlada će podržati investicije Simpa

Izvor: S media, 29.Okt.2010, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlada će podržati investicije Simpa

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mladjan Dinkić izjavio je danas u Vranju će Vlada podržati investicije Simpa u modernizaciju proizvodnje i proširenje postojećih kapaciteta jer je to stub privrede južne Srbije i dodao da Jug Srbije može ojačati samo ako se u njemu otvaraju nova radna mesta.

"Vranje je poslednjih >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << godina zabeležilo pomak na bolje na lestvici ekonomskog razvoja u Srbiji, ali to još nije dovoljno i u ovaj kraj ćemo ulagati još više, dajući podstrek i industriji obuće, nameštaja i tekstilnoj industriji", kazao je Dinkić.

Srpsko-hrvatski dugovi na vagi

Beta
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.