Trapatoni: Ako izgubimo od Italije to će biti…

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Jun.2012, 14:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trapatoni: Ako izgubimo od Italije to će biti…

Selektor reprezentacije Irske Italijan Đovani Trapatoni izjavio je da njegova selekcija ima obavezu da se časno bori do kraja šampionata, a da će ukoliko izgubi od Italije u poslednjem kolu to značiti da su Azuri bili bolji na terenu.

Iskusni stručnjak koji je bio selektor Azura 2004. godine na šampionatu Evrope u Portugalu kada su morali kući posle „nameštaljke” između Švedske i Danske 2:2 nije želeo da ulazi u nove polemike, pošto bi identičan remi Španije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << i Hrvatske u poslednjem kolu C grupe ponovo eliminisao Italiju, naravno pod uslovom da dobiju Irce.
– Razmišljam samo o svojoj reprezentaciji i o tome kako smo razočarani posle dva poraza i o tome kako smo razočarali naše navijače. U poslednjem kolu daćemo sve od sebe da popravimo utisak i uzdignuta čela se vratimo kući. Ukoliko izugubimo to će biti samo zato što je Italija bila bolja na terenu - rekao je Trapatoni.
Utakmice poslednjeg kola C grupe između Italije i Irske, odnosno Hrvatske i Španije igraju se u ponedeljak od 20.45 sati.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.