Izvor: Studio B, 08.Dec.2011, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pojačana kontrola prodaje petardi
Bliže se novogodišnji praznici, a to znači i sve više mladih, koji dolazak Nove godine proslavljaju tako što bacaju petarde.
Njihova upotreba dozvoljena je samo punoletnim gradjanima ili deci starijoj od 14 godina uz nadzor roditelja, a prodaja samo u ovlašćenim radnjama.
Komunalna policija zato je počela intenzivnu kontrolu uličnih prodavaca, ali i radnji koje prodaju pirotehnička sredstva.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








