Kontroverzni počeci Ane Aleksander

Izvor: Blic, 21.Nov.2011, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kontroverzni počeci Ane Aleksander

Ana Katarina Stojanović, kako je pravo ime Ane Aleksander, nove srpske glumačke uzdanice u Holivudu, imala je kontroverzne početke u filmu Dragoslava Lazića „Sekula se opet ženi“, u kojem se pojavila golih grudi iako je imala samo 15 godina.

U filmu koji je te 1991. godine izdat samo na VHS kasetama igra devojku koja privlači starije muškarce, a u spornoj sceni kupa gole grudi dok je iz prikrajka proždire pohotni pogled Radoša Bajića, koji glumi Sekulu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Glumica Ksenija Janićijević Đokić, koja je igrala u ovom filmu, priseća se da se tada 15-godišnja Ana u početku nećkala i da se osećala „pomalo nelagodno i neprijatno".

- Sa mamom je dolazila na snimanja. Snimanju je prisustvovao samo deo ekipe i sve se brzo završilo - priseća se Ksenija Janićijević Đokić, koja smatra da scena nije bila vulgarna.

Anin otac Zoran Stojanović ovim povodom kaže za „Blic" da je „Radoš Bajić inače njihov prijatelj".

- Ana je na snimanje tog filma išla s majkom. Znam da ima slobodnijih scena, čije joj snimanje isprva nije bilo baš lako - kaže Zoran Stojanović.

Radoš Bajić: Pomalo sam zaslužan za Anin uspeh

Radoš Bajić juče nije želeo da nam odgovori na pitanje da li mu je neprijatno što se pojavio u sceni s golom maloletnicom. Umesto toga nam je poslao dopis, tražeći da ga objavimo isključivo u celosti, što i činimo.

„S roditeljima Ane Stojanović, s majkom Milom i ocem Zoranom, moja porodica je dugo u prijateljskim odnosima. Veoma intenzivno smo se družili do njihovog odlaska u Južnu Afriku. Ako je tačno da je Ana uspela u Holivudu, a izgleda da jeste - ja joj iskreno čestitam, njoj neka je alal vera, i neka je na ponos njenim roditeljima. Nigde nije lako uspeti, a pogotovo u surovoj Americi. Iz ovoga što se može pročitati u štampi ona je već postala ime u Holivudu, što je veliki uspeh , za koji, pored sreće, mora da se plati visoka cena. Verujem da sam delimično odgovoran i pomalo zaslužan za njen životni put i uspeh, jer sam je 1991. godine, uz saglasnost njenih roditelja, doveo pred kameru u filmu „Sekula se ponovo ženi", koji je režirao Dragoslav Lazić. Tu je Ana kao moja partnerka prvi put stala pred kameru. Pretpostavljam da tog podatka nema u njenoj biografiji, ali svejedno - ja joj želim dobro zdravlje, sve najbolje i najveći mogući uspeh", piše Radoš Bajić.

Režiser filma Dragoslav Lazić juče nije bio dostupan za komentar.
Pogledaj vesti o: Nova godina,   Doček srpske nove godine

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Sekula je proslavio Anine grudi!

Izvor: S media, 21.Nov.2011

Ana Katarina Stojanović, kako je pravo ime Ane Aleksander, nove srpske glumačke uzdanice u Holivudu, imala je kontroverzne početke u filmu Dragoslava Lazića „Sekula se opet ženi“, u kojem se pojavila golih grudi iako je imala samo 15 godina.

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.