Belami se vratio u rodni Kardif

Izvor: Glas javnosti, 18.Avg.2010, 07:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Belami se vratio u rodni Kardif

KARDIF - Fudbaler Mančester sitija Kreg Belami narednih godinu dana igraće na pozajmici u drugoligašu Kardif sitiju, javila je televizija Skaj.

Stručni štab Mančester sitija nije uvrstio Belamija na spisak registrovanih igrača za novu sezonu, pa je velški fudbaler dobio dozvolu da potraži novu sredinu.

Za Belamija su se interesovali Seltik, Totenhem, Fulam, Everton i Bolton, ali je 31-godišnji napadač odlučio da pojača klub iz rodnog grada.

Belami je >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << prošle sezone u dresu Mančester sitija odigrao 40 utakmica i postigao 13 golova. U dosadašnjoj karijeri još je nastupao za Vest Hem, Liverpul, Blekburn, Seltik, Njukasl, Koventri i Norič.

U dresu reprezentacije Velsa debitovao je 1998. godine, a do danas je odigrao 59 utakmica i postigao 18 golova.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.