Tamo i ovde se vraća u Njujork

Izvor: B92, 15.Maj.2010, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Tamo i ovde" se vraća u Njujork

Film „Tamo i ovde" reditelja Darka Lungulova imao je američku bioskopsku premijeru 14. maja u njujorškom bioskopu „Quad".

Filmska ekipa, kojoj su se na premijeri pridružili i glumac David Thornton i njegova supuga Cindy Lauper, pozdraviće publiku i tokom vikenda na projekcijama koje su zakazane u bioskopu „Quad". Tom prilikom ekipa će odgovarati na pitanja novinara i publike. Nakon ovih projekcija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sledi američka bioskopska distribucija.

Ljubavnu priču „Tamo i ovde" u kojoj glavne uloge, pored Thorntona, tumače Mirjana Karanović i Branislav Trifunović, publika je prvi put videla upravo u Njujorku, na prošlogodišnjem festivalu „Tribeca". Tom prilikom film je osvojio nagradu za „najbolju njujoršku priču". Stoga je Lungulov ove godine bio član žirija koji je odlučivao o dodeli te nagrade. Ove godine ona je pripala nemačkom filmu „When we leave" rediteljke Feo Aladag.

Osim Njujorka, „Tamo i ovde" će biti prikazivan od 21. maja u Los Anđelesu u bioskopu „Lemle Music Theater". Distribucija, koju pomaže festival „Tribeca", obuhvatiće i Vašington, San Antonio, Palm Springs, Palm Bič Gardens, Madison, Fort Loderdejl i druge gradove.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.