Kurnjikova bi gola šetala Majamijem

Izvor: Dzungla.org, 12.Mar.2012, 15:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kurnjikova bi gola šetala Majamijem

Nema paparaca, sve je neobavezno i opušteno, osećam se slobodnije nego u Los Anđelesu ili Njujorku – kaže bivša ruska teniserka

Bivša teniserka Ana Kurnjikova koja je u 'belom sportu' bila sinom za lepotu, a ne za rezultate je istakla da voli život u Majamiju, kao i da bi bez problema gola šetala ulicama obog grada.
Ruskinja je rano otišla u >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << penziju, a poslednjih godina se posvetila fitnesu, kao i vezi sa poznatim pop pevačem Enrikeom Iglesijasom.
- Srećna sam u Majamiju, ovo je moj grad. Sve je neobavezno i opušteno na ulicma Majamija, ovde se osećam slobodnije nego u Los Anđelesu ili Njujorku. Mislim da bih mogla i gola da prošetam po gradu, jer je dobra stvar što ovde nema paparaca kao na zapadnoj obali, pa mogu da uživam u privatnosti - jasna je Kurnjikova.
Mnogi fanovi bi sigurno voleli da ruska lepotica ispuni zamisao...
(Izvor: Novosti)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.