Radnički poražen u generalnoj probi

Izvor: JužneVesti.com, 03.Avg.2014, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U poslednjoj kontrolnoj utakmici u pripremama za novu sezonu fudbaleri niškog Radničkog izgubili su rezultatom 1:0 (1:0) od Novog Pazara u istoimenom gradu.

Jedini gol na meču postigao je bivši igrač Radničkog Sead Hadžibulić u 35. minutu iz jedanaesterca koji je dosuđen nakon igranja rukom Zorana Ljubinkovića u šesnaestercu domaćina.

U prvom poluvremenu Radnički je imao par prilika, ali ih nisu iskoristili Aleksandar Jovanović i Bratislav Punoševac. >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com <<

Jovanović i Ivan Pejčić propustili su prilike da u drugom delu igre donesu makar izjednačenje.

U prvom kolu Superlige Radnički će u subotu, 9. avgusta od 20h gostovati Crvenoj zvezdi na Marakani.