
Izvor: JuznaSrbija.info, 06.Avg.2016, 13:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potpuna normalizacija saobraćaja na auto-putu kod Aleksinca
Došlo je do normalizacije saobraćaja na državnom putu I A reda broj 1, kod Aleksinca, u smeru od Niša ka Beogradu, saopšteno je iz JP "Putevi Srbije".
Podsećamo, na toj deonci dogodila se saobraćajna nezgoda sa smrtnim ishodom.
Više na: http://www.juznasrbija.info/vesti/hronika/aleksinac-usmrtilo-ga-vozilo-na-ato-putu-dok-je-pomagao-drugim-povredenim-putnicima.html
Nastavak na JuznaSrbija.info...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.