Izvor: Blic, 06.Nov.2009, 09:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pomereni letovi iz Niša za Cirih
Kompanija „Montenegroerlajnz” pomerila je početak letova iz Niša ka Cirihu i Podgorici za naredni mesec, potvrđeno je juče na niškom aerodromu.
„Montenegroerlajnz” će prvi let iz Podgorice za Niš imati 18. decembra, a dan kasnije počeće saobraćaj na liniji Niš-Cirih, dva puta sedmično, dok će iz Niša ka Podgorici leteti od 20. decembra.
„Montenegroerlajnz” je ranije planirao da prvi let iz Podgorice za Niš >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << obavi 13. novembra, a od 14. novembra trebalo je da počne saobraćaj iz Niša ka Cirihu.
Švedska avio-kompanija „MCA erlajnz” od 14. decembra počinje da leti iz Niša za Stokholm, ponedeljkom, sredom i petkom. Kartu ka Stokholmu iz Niša moguće je rezervisati i kupiti na sajtu švedske kompanije www.mcaairlines.com.















