Izvor: JuznaSrbija.info, 27.Okt.2014, 14:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Policija pronašla tri paketa heroina
Policija je uhapsila M. S. (31) i L. P. (29), oboje iz Niša, zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je u motornom vozilu marke „ford mondeo“ niških registarskih oznaka, kojim je upravljao M. S., dok se na mestu suvozača nalazila L. P., pronašla tri paketa ispunjena praškastom supstancom nalik na opojnu drogu heroin u ukupnoj težini od 334 grama.
Prilikom pretresa u kući osumnjičenih >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << pronađena je i jedna digitalna vagica za precizna merenja sa tragovima nalik na opojnu drogu heroin.
Po nalogu višeg javnog tužioca u Nišu, osumnjičenima je doneto rešenje o zadržavanju do 48 časova, nakon čega će biti sprovedeni nadležnom tužilaštvu u Nišu.
Nastavak na JuznaSrbija.info...







