PACIJENTKINJA POVREĐENA U SUDARU HITNE POMOĆI U NIŠU

Izvor: Kurir, 13.Maj.2010, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PACIJENTKINJA POVREĐENA U SUDARU HITNE POMOĆI U NIŠU

NIŠ - U sudaru automobila "jugo" i vozila Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u centru Niša teže je povređena pacijentkinja, saopštila je niška policija. Teške telesne povrede zadobila je Darinka S. (65) iz Niša.

NIŠ - U sudaru automobila "jugo" i vozila Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u centru Niša teže je povređena pacijentkinja, saopštila je niška policija.

Teške telesne povrede zadobila je Darinka S. (65) iz Niša.

Do sudara je došlo na Bulevaru cara Konstantina jer vozač "juga" nije poštovao  prvenstvo prolaza Hitne pomoći.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.