Izvor: B92, 31.Maj.2008, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niš: Kamion usmrtio troje

Niš -- Tri osobe poginule su u Nišu, u Bulevaru cara Konstantina, kada je na njih naleteo kamion kojim je upravljao Zoran T. iz sela Prva Kutina kod Niške Banje.

Vozač kamiona bio je pod dejstvom alkohola i vozio je neprilagođenom brzinom, kažu u policiji. Kamion zaječarskih registarskih tablica oborio je pesake Bojana D. (1978) iz Niša, Ivana M. (1963) iz Donje Studene i Zvonka M. (1962) iz Gadzinog Hana, koji su izgubili živote, a zatim udarilo u zaustavljeno putničko vozilo.

Dve putnice u automobilu zadobile su lake telesne povrede.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.