Izvor: JuznaSrbija.info, 22.Jun.2017, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Mali pijac" - velika pomoć žiteljima Delijskog visa
Nakon pauze pijaca JKP "Tržnica" u niškom naselju Delijski vis ponovo je počela sa radom.
Poznato je da naši građani teško menjaju navike. Tako se desilo i u martu 2016. godine otvorenom pijacom i naselju Delijsk vis.
I nakon pauze više od godinu dana i očigledne potrebe za otvorenim zelenim marketom, pijaca je danas ponovo počela da radi, na zadovoljstvo meštana.
Ovo je primer dobre sradnje JKP "Tržnica" i GO Palilula.
Današnjem reotvaranju je prisustvovao i direktor JKP "Tržnica" Radovan Milojević.
Nastavak na JuznaSrbija.info...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













