Izvor: B92, 04.Okt.2010, 16:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Blokiran račun niškog aerodroma

Niš -- Direktor Aerodroma "Konstantin Veliki" Dragan Bugarinović izjavio je da blokada računa otežava pripremu niškog aerodroma za zimski period.

Bugarinović je rekao da se račun "već šest meseci nalazi u blokadi", precizirajući da je trenutni dug 30 miliona dinara zbog kreditnih obaveza iz 2007. i 2008.

On je kazao da zbog nemogućnosti adekvatnih priprema za zimsku sezonu, koje moraju da se završe do kraja meseca, aerodrom neće biti u mogućnosti da se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pripremi i normalno obavlja delatnost u zimskom periodu.

"To ne znači potpunu obustavu saobraćaja, već da će biti poteškoća da se organizuje saobraćaj. Nastojimo da posledice svedemo na najmanju meru, ali ako nemate obezbeđene energente, nemate normalne uslove za rad, ne možete ni očekivati normalno poslovanje", rekao je Bugarinović.

Sa niškog aerodroma "Konstantin Veliki" putnici mogu da lete do Podgorice i italijanskog Forlija.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------- Pratite specijal "Peti oktobar - 10 godina posle" ---------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.