Bijelo dugme najverovatnije za doček u Nišu

Izvor: JužneVesti.com, 15.Dec.2016, 15:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Bijelo dugme" najverovatnije za doček u Nišu

Iako do proslave Nove godine ima još samo dve nedelje, još uvek se ne zna ko će zabavljati Nišlije u "najluđoj noći" na glavnom gradskom Trgu. Najbliži nastupu na Trgu kralja Milana je navodno kultni ex-YU bend “Bijelo dugme”.

Prema nezvaničnim informacijama iz Gradskog veća sa "Bijelim dugmetom" je skoro sve dogovoreno i čeka se potpisivanje ugovora, međutim u Kabinetu gradonačelnika kažu da još uvek nema potvrđene informacije o izvođaču, jer je “više >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << varijanti u opticaju”.

Prosto je sve to još toliko daleko, a razumem približava se vreme proslave i mi smo nestrpljivi i čekamo. I sa većnicom za kulturu sam razgovarala i ona ništa ne zna. To su informacije za koje nema razloga da se skrivaju, čim budemo imali konačnu odluku o tome ko će biti izvođač, javićemo - kažu iz gradonačelnikovog kabineta.

Ipak, gotovo je izvesno da će za srpsku Novu godinu u Svetosavskom parku pevati Marija Šerifović jer su, kako kaže predsednik Opštine Medijana Milan Krstić, krenuli u pregovore sa njom i očekuje da sve bude završeno za par dana.

Na kolegijumu je doneta odluka da izvođač koji će nastupiti za Srpsku Novu godinu bude Marija Šerifović. Sada ide pregovarački postupak i ako nam cena bude odgovarala mi ćemo je angažovati, a 99 % sam siguran da ćemo uspeti da se dogovorimo - kaže Krstić.

Podsetimo, program novogodišnje proslave je prošle godine bio organizovan na 4 lokacije u Nišu. Publiku su zabavljali niški muzičari, a zvezda večeri na Trgu Kralja Milana bila je grupa “Kerber”.
Pogledaj vesti o: Doček Nove Godine

Nastavak na JužneVesti.com...



Povezane vesti

Bijelo dugme u Nišu za doček?

Izvor: OkRadio.rs, 15.Dec.2016

Iako do proslave Nove godine ima još samo dve nedelje, još uvek se ne zna ko će zabavljati Nišlije u "najluđoj noći" na glavnom gradskom Trgu. Najbliži nastupu na Trgu kralja Milana je navodno kultni ex-YU bend “Bijelo dugme”. Prema nezvaničnim informacijama iz Gradskog veća sa "Bijelim...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.