Izvor: NiskeVesti.rs, 18.Mar.2016, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bez vode deo Bulevara Nemanjića zbog kvara na mreži
Zbog kvara na vodovodnoj mreži, radi se na delu Bulevara Nemanjića kod Doma zdravlja. Bez vode su stanari u zgradama: 54, 56, 58, 60 i 62 od kružnog toka na Bulevaru Nemanjića do ulice Vojvode Tankosića.
Poseban problem predstavljaju automobili parkirani u zoni havarije koji ometaju pristup i lociranje mesta kvara. Završetak radova i vraćanje u redovan sistem vodosnabdevanja se predviđa do 15 sati.
Ekipe JKP Naissus danas će pored redovnih aktivnosti raditi na uglu ulica >> Pročitaj celu vest na sajtu NiskeVesti.rs << Kraljevića Marka i Visokog Stevana, i u ulicama Vojvode Mišića i Novoselskoj, dok će ostale ekipe raditi na saniranju kvarova u šahtama i po prijavi građana. Usled ovih radova mogući povremeni prekidi u snabdevanju vodom do 15 sati.






















