Izvor: RadioCity.rs, 13.Jul.2018, 00:36

4:0 za veliko slavlje na Čairu

Bodren sa tribina brojnim ljubiteljima fudbala, Radnički je prvi gol postigao već u 14 minutu a strelac je bio Pankov, posle kornera. Posle još nekoliko ozbiljnih šansi, te jednog poništenog gola za Maltežane, zbog ofsajda, na samom početku drugog poluvremena, u 53.minutu Grbić, koji se Radničkom pridružio tek pre nekoliko dana je odlično uposlio Haskića koji je povećao vođstvo Nišlija na 2:0.
Samo dva minuta kasnije mreža Gzire se ponovo zatresla a gol je postigao Mrkić, na oduševljenje publike.
Iako su imali značajnu prednost, igrači Radničkog su nastavili sa napadačkom igrom  i neprestano su ugrožavali gol golmana Gzira Junajteda, Habera.

Konačnih 4:0 klubu sa Čaira obezbedio je Haskić,...