14. “Dani vina i meraka” u Niškoj Banji

Izvor: JužneVesti.com, 12.Feb.2016, 12:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

14. “Dani vina i meraka” u Niškoj Banji

Povodom Dana vinogradara koji se obeležava na praznik Svetog Trifuna 14. februara, na centralnom šetalištu u Niškoj Banji će u ponedeljak 15. februara biti održani “Dani vina i meraka“.

Na banjskom šetalištu štandovi vinara i vinogradara biće otvoreni od 12 sati, a posetioci će moći da degustiraju vina i rakije. Osim toga, posetioci će u gastro-kutku imati priliku da probaju i nacionalne specijalitete.

Na tradicionalnim susretima vinogradara >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << biraće se najbolji proizvođači belog i crnog vina i rakije.

Na 14. “Danima vina i meraka” će, povodom 15. februara - Međunarodnog dana dece obolele od raka, biti organizovana akcija prikupljanja dobrovoljnih priloga za rekonstrukciju dečjeg Hemato-onkološkog odeljenja u Nišu. Ovu akciju organizuje NURDOR.

Nastavak na JužneVesti.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.