13. godišnjica smrti Ivana Krstića

Izvor: JužneVesti.com, 29.Maj.2013, 01:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

13. godišnjica smrti Ivana Krstića

29. maja 2000. godine na pomoćnom terenu stadiona Čair u Nišu od udara groma poginuo je Ivan Krstić Beli, fudbaler Radničkog i mladi reprezentativac Jugoslavije. Utakmica u sećanje na Belog biće odigrana u 17h.

Nastavak na JužneVesti.com...



Povezane vesti

Obeležena godišnjica smrti Ivana Krstića

Izvor: JužneVesti.com, 29.Maj.2013

Na pomoćnom terenu stadiona Čair utakmicom mlađih selekcija i odavanjem počasti, obeležena je 13. godišnjica smrti Ivana Krstića Belog, fudbalera Radničkog iz Niša.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.