Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Jun.2010, 22:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zimonjić i Nestor u polufinalu dublova
PARIZ -
Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor plasirali su se u polufinale u konkurenciji dublova na Otvorenom prvenstvu Francuske savladavši večeras u četvrtfinalu Poljaka Lukaša Kubota i Austrijanca Olivera Maraha sa 2:0 u setovima - 7:5, 6:3.
Drugi dubl sveta bez većih problema je došao do očekivane pobede. Kubot i Marah su ozbiljniji otpor pružili samo u prvom setu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da bi drugom imali podređenu ulogu.
Sve je bilo rešeno u sedmom gemu, kada su Srbin i Kanađanin brejkom stekli prednost od 5:2 i nakon toga rutinski okončali meč posle 92 minuta igre.
Protivnici Zimonjića i Nestora u polufinalu biće četvrti nosioci, Južnoafrikanac Vesli Mudi i Belgijanac Dik Norman, koji su savladali spanski par Mark Lopes/Pere Riba sa 6:1, 6:4.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








