AO: Gotovo i za Zimonjića

Izvor: Prva.rs, 25.Jan.2015, 16:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AO: Gotovo i za Zimonjića

 
 Nenad Zimonjić i Pakistanac Ajsam Ul Hak Kureši nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije.  Njih dvojica su u konkurenciji parova izgubili u Melburnu od francuskog dubla Pjer Erber - Nikolas Mau sa 6:3, 6:3, za svega 64 minuta igre.

Zimonjić je tako završio učešće na prvom Gren slem turniru sezone pošto je sa Kazahstankom Jaroslavom Švedovom eliminisan već na startu Australijen opena u konkurenciji mešovitih parova.
Pogledaj vesti o: Nenad Zimonjić

Nastavak na Prva.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.