Izvor: Sportske.net, 19.Apr.2017, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Top 5 - Lauri se budi, Adetokunbo dobio novi nadimak (video)
Tri plej-of susreta na sinoćnjem repertoaru NBA lige, dovoljno materijala "Top 5" listu.
Toronto Reptrosi su savladali Bakse i izjednačili u seriji koja se sad seli u Milvoki, a jedan od najboljih poteza sa tog susreta izveo je Serž Ibaka, koji je maestralno blokirao Tona Mejkera u prvom poluvremenu utakmice. Taj potez nalazi se na petom mestu liste.
Četvrto mesto pripalo je centru Seltiksa Alu Horfordu, koji se odlično oslobodio čuvara, da bi potom zakucao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pored Robina Lopeza.
Na trećem mestu nalazi se sjajan potez Blejka Grifina, krilni centar Klipersa je lažirao uručenje svom saigraču, da bi se okrenuo u suprotnu stranu i potom efektno zakucao.
Vedeta Milvokija Janis Adetokunbo dobio je novi nadimak, sada ga mediji u SAD zovu "Inspektor Gedžet", a na drugom mestu liste možete videti i zašto.
Potez večeri pripao je Kajli Lauriju, koji je posle katastrofe u prvom susreu protiv Baksa, sinoć bio jedan od najefikasnijih na meču, a što je još važnije dao je i koš za pobedu.
Čitavu listu pogledajte u nastavku, a OVDE pronađite izveštaj sa sinoćnjih mečeva.
Pogledaj vesti o: NBA




