Centar iz NBA na meti Crvene zvezde

Izvor: B92, 16.Okt.2021, 08:40

Centar iz NBA na meti Crvene zvezde

Crvena zvezda zainteresovana je za 28-godišnjeg centra Norvela Pelea, prenose američki mediji.

Američki novinar Džej Di Šo, koji radi na portalu "Hoops Rumors", prenosi da su crveno-beli zainteresovani za centra iz NBA lige.

Pored Zvezde, za Pelea je zainteresovan i litvanski Žalgiris.

Crveno-beli su u potrazi za centrom, s obzirom da trenutno u ekipi Dejan Radonjić ima Ognjena >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Kuzmića i Majka Cirbesa na poziciji petice, a u odsustvu Nemca, tu poziciju pokriva i Luka Mitrović.

Pele je igrač po ukusu Dejana Radonjića, pošto je dobar defanzivac.

Posle srednje škole, Pele nije išao na koledž, već je odmah postao profesionalac i igrao je u razvojnoj ligi, na Tajvanu i u italijanskom Varezeu, kao i u Torinu.

U NBA ligi bio je član Bruklin Netsa, Filadelfija Seventisiksersa, Sakramento Kingsa i Njujork Niksa.

Trenutno je slobodan igrač, pošto su ga Niksi otpustili.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.