Izvor: Scandal.rs, 14.Sep.2016, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Neće Nata pevati sama: I Bojana Stamenov na Paradi ponosa!
Nataša Bekvalac će, kako je SVET ekskluzivno preneo, učestvovati na Paradi ponosa u nedelju, na Trgu republike u Beogradu. Osim lepe Novosađanke pred pripadnicima LGBT populacije nastupiće i prošlogodišnja predstavnica Srbije na “Evrosongu” Bojana Stamenov, Marina Perazić i di-džej Vanja Bursać, pišu Novosti.
I dok će Nataša i Marina prvi put učestvovati u zvaničnom programu >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << “Prajda”, Bojani će to biti drugi put.
Naime, ona je pre godinu dana na Paradi ponosa u Amsterdamu otpevala evrovizijsku pesmu “Beaty never lies”, u kojoj su uživali učesnici parade, tim pre što numera nosi snažnu poruku o lepoti različitosti.
Nataša je za ”Premijeru” otkrila detalje dogovorenog nastupa za gej paradu.
“Ja nisam neko koga interesuje tuđ krevet i tuđ novčanik i samim tim prihvatila sam poziv bez ikakvog stresa”, objasnila je Bekvalčeva.
Pogledaj vesti o: NATO, Nataša Bekvalac




















